loading

خدمات

راهکارهای وب و کسب و کارهای اینترنتی

امروزه، اینترنت و فضای مجازی به بخش مهمی از زندگی بشر تبدیل شده و نقش محسوس، مؤثر و پررنگ آن در تعاملات روزانه‌ی ما غیرقابل انکار است چرا که بخش قابل توجهی از خدمات مورد نیاز جامعه؛ بصورت آنلاین و در بستر وب عرضه می‌گردد.

این وابستگی جوامع بشری به اینترنت و فضای مجازی؛ فرصت مغتنم و مناسبی است که کسب‌وکارها بتوانند با بهره‌گیری از استراتژی‌های بازاریابی آنلاین (آنلاین مارکتینگ) و به واسطه‌ی حضور سنجیده و هوشمندانه در فضای مجازی؛ بهتر از گذشته با مخاطبین خود در ارتباط باشند و آن‌ها را به مشتریان وفادار کسب و کار خود تبدیل کنند.

گروه گیوا وب؛ با ارائه‌ی راهکارهایی هوشمندانه به شما کمک می‌کند تا استراتژی مناسبی برای ورود به فضای مجازی متناسب با فعالیت برند خود انتخاب کنید تا با پرداخت هزینه‌ای منطقی و مطلوب؛ بیش‌ترین بازدهی ممکن را به‌دست‌آورید.

شخصی سازی قالب وردپرس

باتوجه به گسترش فعالیت سایتهای وردپرسی و ارائه چندین پوسته به صورت فروش عمومی نیاز به انجام تغییرات و سفارشی سازی قالبهای وردپرس بیشتر از زمانهای گذشته احساس میشود. ممکن است از پوسته ای که به صورت رایگان یا خرید عمومی در مارکتهای وردپرس منتشر شده خوشتان آمده باشد ولی پوسته، برخی قابلیتهایی که به آن نیاز دارید را نداشته یا بخواهید برخی امکانات را اضافه و بعضی ویژگی ها را حذف نمایید. برای این منظور گروه خدماتی گیواوب شخصی سازی قالب های وردپرس را با استاندارد های لازم انجام خواهد داد.

طراحی اختصاصی قالب وردپرس

وردپرس؛ محبوب‌ترین CMS با حدود ۷۵ میلیون سایت فعال در جهان است. گیوا وب؛ طراحی قالب وردپرس و کدنویسی وردپرس را به بهترین شکل ممکن و به‌صورت کاملاً تخصصی انجام می‌دهد. قالب وردپرس مطابق با نیازهای شما، با امکانات شخصی‌سازی شده و به صورت بهینه و استاندارد از صفر تا صد طراحی و کدنویسی می‌شود. طراحی قالب وردپرس در گیوا وب؛ بگونه‌ای است که این قالب‌ نمایشی کاملاً صحیح و بدون بهم‌ریختگی در دیوایس‌های مختلف داشته باشد (کاملاً رسپانسیو) و اصول اولیه و کاربردی سئو در آن رعایت شده باشد.

طراحی سایت وردپرس

طراحی سایت با قالب های  آماده وردپرس یکی از روش های ساخت سایت می باشد که در آن به جای اینکه یک سایت را از ابتدا طراحی و کد نویسی کنیم، از قالب های آماده وردپرس  موجود در مارکت های فروش قالب  استفاده کرده و آن ها را شخصی سازی کنیم. این روش برای شخصی که تصمیم دارد یک کسب و کار اینترنتی کوچک برای خود راه اندازی کند مقرون بصرفه تر خواهد بود.  ما در گروه گیوا وب؛ به عنوان یکی از گروه‌های حرفه‌ای و مجرب در حوزه‌ی طراحی و راه‌اندازی انواع سایت های اینترنتی آماده‌ی همراهی و کمک به شما هستیم.