loading

درباره ما

چرا باید گروه گیواوب را انتخاب کرد؟

درباره خدمات وب گیواوب

گیواوب گروهی جوان متشکل از برنامه‌نویسان متعهد و متخصص در زمینه‌ی تکنولوژی‌های وب است که فعالیت خود را از اردیبهشت سال ۱۳۸۹ آغاز کردند.

گروه طراحی و توسعه‌ی گیواوب؛ با فعالیت در زمینه‌ی راهکارهای وب، آنلاین مارکتینگ، راهکارهای موبایل و طراحی قالب وردپرس توانسته است تا به بیش از ۲۱۰ مشتری خدمات رضایت‌بخشی تا به امروز ارائه کند.

در گیواوب؛ تعهد، تخصص و پشتیبانی از مهم‌ترین اصول کاری است چرا ما بر این باوریم که پیش از انجام هرکاری می‌بایست با مخاطبین و مشتریان خود همدل و همراه شده و پس از آن، به دوستان همدل و همراه خود کمک کنیم تا کسب و کار خود را متحول کنند.

اصول گیواوب:

  • ما معتقد هستیم؛ تخصص و دانش فنی برای طراحی سایت حرفه‌ای و قدرتمند، شرط کافی نبوده بلکه لازم است. برای طراحی سایت حرفه‌ای می‌بایست در سایر حوزه‌ها همچون طراحی رابط کاربری، روانشناسی و جامعه‌شناسی مخاطبین هدف (سلیقه، فرهنگ و …) تجربه و تسلط کافی داشت.
  • در گیواوب؛ بودجه‌ی مشتری در کیفیت پیاده‌سازی تأثیرگذار نیست. بلکه ما متناسب با بودجه و توان مالی مشتری، بهترین راهکارهای ممکن برای ورود به عرصه‌ی وب و آنلاین مارکتینگ را پیشنهاد می‌کنیم.
  • در عین حفظ کیفیت، سرعت اجرای پروژه‌ها و زمان‌بندی دقیق؛ از دیگر اصول مهمی است که تا به امروز توانسته است رضایت مشتریان مهیار وب را جلب نماید.

ما همواره تلاش می‌کنیم تا با شما؛ در مسیر ورود به فضای مجازی همگام شده و تجربیات خود را صادقانه با شما به اشتراک بگذاریم.

پس انداز کنید, زندگی بهتری داشته باشید

اکنون. از کسب و کار / نام تجاری خود فکر کنید و سعی کنید آن را شخصیت کنید. هنگامی که یک شخصیت دارید، سعی کنید هدف خود را شناسایی کنید

ما خیلی حرفه ای هستیم

مهارت های گیواوب

90%

خدمات سئو

81%

برنامه نویسی موبایل

86%

طراحی وب سایت

79%

فتوشاپ

92%

موشن گرافیک

72%

فارسی سازی قالب